Tajemniczy klient (TK, ang. secret client) to osoba sprawdzająca jakości obsługi w punkcie handlowym, usługowym, urzędzie lub innej organizacji. Za wykonane badania tajemniczy klient otrzymuje stosowne wynagrodzenie.
Poszukujemy osób do pracy przy projektach na terenie całego kraju. Interesują nas osoby spostrzegawcze, zaangażowane, bezbłędnie posługujące się językiem polskim, komunikatywne, z dostępem do Internetu.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

O ochronie danych:
Państwa dane osobowe wykorzystane będą jedynie w celu realizacji projektów "tajemniczy klient" przez firmę sgm consulting group i sgm consulting.
W każdej chwili można zażądać usunięcia informacji z naszej bazy danych. Odpowiednią informację należy przesłać na adres biuro@sgmconsulting.pl
Dbamy o bezpieczeństwo danych i dochowujemy niezbędnych kroków w celu ochrony informacji, które Państwo do nas przesłaliście rejestrując się w naszej bazie.
sgm consulting group i sgm consulting nie przekazuje osobom i firmom trzecim żadnych informacji przesłanych do nas przez osoby aplikujące do wykonywania pracy tajemniczego klienta. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności
sgm consulting group i sgm consulting podlega ustawie o ochronie danych osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 833)
Pytania dotyczące ochrony danych prosimy kierować pod adresem: biuro@sgmconsulting.pl.

www.sgmconsulting.pl, biuro@sgmconsulting.pl, tel 601 75 25 26, fax. 61 81 64 442